OFICIÁLNÍ PARTNER
A SPONZOR VÝSTAV:

KLUB CHOVATELŮ HONIČŮ, z.s.

INZERCE ČLENŮ KCHH

Chcete-li přidat inzerát do této sekce, kontaktujte prosím webmasterku - evacernohubova@seznam.cz. Nezapomeňte uvést kontaktní údaje (jméno, email, web, tel. číslo), název plemene a datum narození a jména rodičů, jedná li se o inzerci štěňat či dospělých psů na prodej. Inzerce jiného charakteru budou přidány po schválení výborem. Maximální počet snímků v jedné inzerci je 3ks. Inzerce krycích psů je možná pouze zařazením do seznamu chovných jedinců.
Do předmětu emailu zadejte "Inzerce KCHH".
Inzeráty mohou podávat pouze členové KCHH. Inzeráty starší než půl roku budou smazány.

06. 05. 2021     POLSKÝ HONIČ

Nabízím štěňátka Polského honiče. Matka i otec jsou aktivně využívaní v lovecké praxi, oba import Polsko. Štěňátka budou očkovaná, čipovaná. Pro více informací volejte: 608 340 202

09. 12. 2020     ZÁPADOSIBIŘSKÁ VLAJKA

Chovatelská stanice Od Padrtí nabízí k rezervaci a následně k prodeji štěňata západosibiřských lajek ze zahraničního spojení. Matka import z Ruska, otec ze Slovenska po rodičích z Ruska. Oba rodiče lovecky upotřebitelní a aktivně využívaní pro práci v honitbě.

Štěňata budou s průkazem původu, očkovaná, odčervená a očipovaná. Volné ještě 3 štěňata - pohlaví 2 pejsci a 1 fenka.

Odběr koncem ledna a samozřejmostí je možnost je vidět.

Kontakt: Ing.Luboš Frajt (tel.: 724 188 102)
Strašice 596
338 45 Strašice
lubos.frajt@seznam.cz

12. 11. 2020     KNIHA PRÁCE NA BARVĚ

V nakladatelství a vydavatelství Lesnická práce, s. r. o., vychází česká verze publikace německého autora Hanse-Joachima Borngräbera, která je věnována přípravě loveckých psů pro práci na barvě. Kniha na naše poměry unikátní rozsahem i zaměřením je rozdělena do tří základních částí: Vše o vůdci psa, Vše o psovi a Práce na pobarvené stopě v myslivecké praxi. Je třeba upozornit, že není určena jen majitelům barvářů, ale výborně poslouží vůdcům všech loveckých psů, kteří jsou po náležitém výcviku a zapracování schopni odvádět skvělou práci při dosledu.

352 stran, formát 170 x 240 mm, pevná knižní vazba, barevná laminovaná obálka, 304 barevné fotografie, 67 barevných ilustrací.
V roce 2020 vydalo nakladatelství Lesnická práce, prodejní cena 650 Kč.

Objednávky přes email: predplatne@lesprace.cz


Tvorba www stránek pro chovatele cernohubova.com

 |    NÁVŠTĚV