KLUB CHOVATELŮ HONIČŮ, z.s.

CHOVNÍ JEDINCI PLEMENE VELKÝ HRUBOSRSTÝ VENDÉESKÝ BASSET

Klub poskytuje členům možnost prezentace jejich chovných psů a fen v této databázi chovných jedinců.
Galerie chovných jedinců je presentací představitelů plemen v klubu sdružených a nemusí být totožná s registrem chovných jedinců, které evidují jednotliví poradci chovu, a v žádném případě jí nenahrazuje. Zaslání údajů o psovi/feně je výhradně právem členů klubu a za jejich přesnost, úplnost a aktuálnost zodpovídá ten, kdo údaje na web poslal, nikoliv poradci chovu. Jelikož je presentace psů a fen založena na dobrovolnosti, nemusí obsahovat úplně všechny chovné jedince, kteří v danou dobu v chovu působí. Při výběru vhodného chovného psa proto doporučujeme obrátit se na příslušného poradce chovu.

Pro založení nové karty chovného psa/chovné feny na webu vyplňte formulář pro přidání chovného jedince na web KCHH: ve Wordu ZDE či v souboru .odt ZDE a odešlete jej společně se všemi náležitostmi (fotografie a ofocený rodokmen s razítkem 'chovný pes/chovná fena') webmasterce.

Pro úpravy existujících chovných karet uveďte do emailu: plemeno, jméno psa a požadované změny. Je-li změn více nebo jedná-li o se doplnění rodokmenu, využijte prosím stejný formulář jako pro založení nové karty: ve Wordu či v souboru .odt.


PSI

AKTIVNÍ KRYCÍ PSI
SEŘAZENO DLE DATA NAROZENÍ

PSI

JIŽ NEAKTIVNÍ KRYCÍ PSI
SEŘAZENO DLE DATA NAROZENÍ

NENÍ FOTO
ALEX DANDA BOHEMIA

*24.02.2003

FENY

AKTIVNÍ CHOVNÉ FENY
SEŘAZENO DLE DATA NAROZENÍ

FENY

NEAKTIVNÍ CHOVNÉ FENY
SEŘAZENO DLE DATA NAROZENÍ

NENÍ FOTO
GODESS DANDA BOHEMIA

22.01.2007 - 06.11.2010

NENÍ FOTO
ANESCHKA DANDA BOHEMIA

24.02.2003 - 02.05.2011